Бізіборди для бізнесу

Ігрова зона – важлива частина закладу, яка приваблює відвідувачів з дітьми. Часто їй не надають належної уваги і роблять дуже посередньою, хоча якщо її урізноманітнити, ваші клієнти будуть повертатись до вас ще чимало раз. Однією з родзинок дитячого куточка може стати спеціальний бізіборд для бізнесу, який буде цікавий малюкам різного віку.

Що таке комерційні бізіборди?

Комерційний бізіборд – це розвиваючий стенд, облаштований різноманітними ігровими деталями з якими дитина може легко взаємодіяти. Така іграшка сприяє розвитку дрібної моторики рук, сенсорного сприйняття, логічного мислення та розширенню знань про світ, адже вона включає безліч елементів, що зустрічаються у побуті.

Розвиваючі бізіборди для дітей враховують наступні пункти:

 • Інтерактивність – включає рухомі частини та механізми, які залучають дітей до їх вивчення та тривалої гри.
 • Тематичність – спрямований на вивчення конкретних навичок та понять, які відповідають напрямку бізнесу.
 • Продуманість – увага до конструкції та функціоналу дозволяють максимально забезпечити зручність у використанні.
 • Вікова група – містить елементи, які можуть бути цікавими для дітей від 7 місяців до 8 років.
 • Безпека – не містить потенційно небезпечних деталей, токсичних матеріалів, гострий країв, задирок тощо.

Комерційні ігрові зони сприяють інтелектуальному та творчому розвитку дітей, роблячи навчання більш захопливим. Вони також можуть стати чудовим додатком для бізнесів, які спеціалізуються на продуктах та послугах для дітей.

Переваги бізібордів для комерційного використання

Наша майстерня пропонує широкий вибір бізібордів для бізнесу, які відрізняються такими перевагами:

 • Дизайн – наша продукція має оригінальний зовнішній вигляд, ми підбираємо кольори під кожного замовника! Впишеться в інтер’єр будь-якого закладу та дитячого куточка.
 • Клієнтоорієнтованість – ми робимо іграшки, які цікаві та корисні дітям. Люди обов’язково до вас повернуться, оскільки будуть мати можливість відпочити та відволіктись, поки їхнє дитя зайняте захопливою грою.
 • Безпека – маленькі клієнти не мають ризику травматизації під час гри та небажаних наслідків для здоров’я адже всі матеріали сертифіковані та безпечні.
 • Зносостійкість – всі елементи надійно зафіксовані, завдяки чому товар прослужить довго навіть при щоденному використанні, а діти не зможуть розібрати та винести окремі деталі з собою.
 • Приємні бонуси – за бажанням безкоштовно додаємо на виріб логотип чи назву вашого закладу.

Де можна розмістити бізіборди?

Бізіборди корисно використовувати абсолютно в будь-яких закладах, куди приходять клієнти з дітьми. Це можуть бути кафе, лікарні, ігрові кімнати, розважальні центри, бібліотеки та навчальні заклади.

Ігрові куточки можна доповнити тематичними елементами та зробити спеціально під конкретну вікову категорію дітей. Особливо це буде актуально, якщо потрібно замовити бізіборди для дитячого садка чи початкової школи.

Як виконуються комерційні замовлення?

Ми приймаємо гуртові замовлення бізібордів для бізнесів з консультаційним супроводом на всіх етапах роботи. Мінімальна кількість замовлення бізібордів ОПТ – 1 шт. В залежності від обсягів замовлення залежить формування ціни.

Ви можете обрати готові варіанти з нашого каталога або вказати особисті побажання:

 • Наповнення виробу – за бажанням можливо додати або замінити окремі деталі.
 • Зовнішній вигляд – кольори підбираються індивідуально під кожного замовника.
 • Ви можете вказати потрібне вам кріплення. Це може бути мольберт-підставка для бізіборда аба кріплення на стіну

Звертайтесь, та наші менеджери обговорять з вами всі деталі стосовно асортименту, переваг замовлення гуртом, оплати та доставки.

Наші замовники

Серед наших клієнтів, окрім дитячих розважальних центрів, кафе та ресторанів також є державні лікарні та волонтерські організації. Ми виготовляємо бізіборди, як для малечі, так і для дорослих.

ChaCha – Грузинський Ресторан
KYIV DEFENDERS
Mega Park
Країна Мрій
Розетка

Наші роботи