Про Нас

BusyBoss – це майстерня розвиваючих іграшок для дітей за методикою Монтессорі. Ми виробляємо унікальні бізіборди та бізікуби, які містять безліч цікавих деталей для всебічного розвитку дітей та пізнання світу.

Історія бренду

≪Мене звуть Ксенія Булгакова і я – власниця бренду BusyBoss. Ідея виробництва бізібордів до мене прийшла коли я сама стала мамою. Саме тоді я зрозуміла, що на українському ринку мало вітчизняних розвиваючих іграшок з оптимальним співвідношенням ціни та якості, яку б я з радістю придбала своїй дитині. Мене зацікавила саме методика Монтессорі, адже вона сприяє максимальному розвитку навичок з задоволенням від процесу.≫

Що таке методика Монтессорі?

Це унікальна система, основою якої є створення розвиваючого середовища з цікавими предметами, тісно пов’язаними з реальним життям дорослих. Завдяки їй дитина розвиває логічне та системне мислення, концентрацію, сенсорику та дрібну моторику. Бізіборди ідеально вписуються в концепцію методики, оскільки складаються з великої кількості деталей, з якими дитина може активно взаємодіяти.

Переваги бізібордів BusyBoss

  • Власне виробництво. Більшість деталей ми виготовляємо у нашій майстерні з використанням сучасних станків для обробки деревини.
  • Комплектація. Ми робимо бізіборди різних розмірів з найбільшою кількістю елементів для розвитку, без занадто великих деталей та пустих місць.
  • Дизайн. Вироби мають яскравий та привабливий зовнішній вигляд для дітей різного віку, не містять примітивних деталей та травмонебезпечних елементів.
  • Надійність. Всі елементи надійно зафіксовані та функціональні, завдяки чому товар прослужить довго навіть при щоденному використанні.
  • Безпека. Ми замовляємо деревину у найкращих постачальників в Україні, а для фарбування деталей використовуємо сертифіковані акрилові фарби.
  • Гнучкість. За бажанням ми можемо додати чи забрати окремі елементи, даємо змогу самостійно обрати кольори та безплатно додаємо назву на виріб.

З ким ми працюємо?

Наша майстерня приймає індивідуальні та комерційні замовлення бізібордів та бізікубів. Співпрацюємо з дитячими садками, навчальними закладами, ресторанами та сімейними кафе, розважальними центрами, лікарнями тощо.

За 3 роки існування бренду ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію та умови виробництва. Відкрили перший в Україні шоурум бізібордів та надаємо робочі місця навіть у найважчі часи. Наразі ми не підвищуємо вартість відповідно до інфляції та утримуємо ціни на довоєнному рівні.